Kontakty

Supellex - svět podlah

Pobočka Praha

Toužimská 889
199 00 Praha

tel: 224 316 113
email: praha@supellex.cz

Provozní doba vzorkovna:
Po – Pá: 9:00 – 18:00,
So: 9:00 – 13:00 hod.

Provozní doba sklad:
Po – Pá: 7:00 – 16:30 hod.

Pobočka Brno

Kaštanová 125a
620 00 BRNO

Provozní doba vzorkovna:
Po – Pá: 7.00 – 18.00,
So: 9.00 – 13.00 hod.
Telefon vzorkovna: 720 626 089
email: vzorkovnabrno@supellex.cz

Provozní doba sklad:
Po – Pá: 7.00 – 16.30 hod.
Telefon sklad (objednávky zboží): 547 212 590
email: brno@supellex.cz

Pobočka Plzeň

Obchodní 1 (CTPark u Makra)
301 00 Plzeň

Provozní doba vzorkovna:
Po – Pá: 9.00 – 18.00,
So: 9.00 – 13.00 hod.
Telefon vzorkovna: 601 323 300
email: vzorkovnaplzen@supellex.cz

Provozní doba sklad:
Po – Pá: 7.00 – 16.30 hod.
Telefon sklad (objednávky zboží): 377 321 473
email: plzen@supellex.cz

Centrála Velká Bíteš

Košíkov 84
595 01 Velká Bíteš

tel: 566 532 655-6
fax: 566 531 825
email: supellex@supellex.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 7 – 16 hod.

Vzorkovna Ostrava

Krmelínská 780/2
720 00  Ostrava

tel: 601 355 283
email: bosak@supellex.cz

tel: 603 196 495
email: m.hlochova@keraservis.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 9 – 17 hod.
(mimo pracovní dobu po tel. domluvě: 603 196 495)

Vzorkovna Zlín

Supellex – svět podlah, s.r.o.
Šedesátá 7015
760 01 Zlín

+420 601 355 283
bosak@supellex.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 8:00 – 18:00,
16:30 – 18:00 individuálně

Naši obchodně-techničtí zástupci

Naši poradci jsou připraveni odpovědět na jakýkoli dotaz...
Ondřej Bosák - Supellex.cz

Ondřej Bosák
Severo-východní Morava
+420 601 355 283
bosak@supellex.cz

Václav Krobát - Supellex.cz

Václav Krobát
Jihomoravský kraj
+420 724 828 372
krobat@supellex.cz

Miroslav Mooz - Supellex.cz

Miroslav Mooz
Severní Čechy

+420 702 132 091
mooz@supellex.cz

Jan Duben - Supellex.cz

Jan Duben
Východní Čechy
+420 724 757 487
duben@supellex.cz

Tomáš Vančura - Supellex.cz

Tomáš Vančura
Praha
+420 702 234 323
vancura@supellex.cz

Dušan Farkaš - Supellex.cz

Dušan Farkaš
Jižní Čechy + Praha
+420 724 768 260
farkas@supellex.cz

Martin Milota - Supellex.cz

Martin Milota
Západní Čechy
+420 601 355 258
milota@supellex.cz

Ondřej Maslonka - Supellex.cz

Ondřej Maslonka
Ostrava
+420 724 865 161
maslonka@supellex.cz

Kontaktujte nás